close
تبلیغات در اینترنت
رونالدو

رونالدو

windows 8 windows 7 opera firefox chrome idm winrar kmplayer kaspersky flashplayer adobe reader

توصيه جالب فرگوسن به رونالدو

سرآلکس فرگوسن در حاشیه کنفرانسی در دانشکده استنفورد انگلیس به تعریف و تمجید دوباره از ستاره پرتغالی سابق منچستر و این روزهای رئال مادرید پرداخت .


 

به گزارش "ورزش سه"، سایت گاتزتا دلواسپورت ایتالیا با اشاره به حضور سرآلکس در این مراسم به صحبت های این مربی اشاره کرد جایی که حرف های جالبی از دهان فرگوسن زده شد.سرمربی موفق و افسانه ای شیاطین سرخ منچستر به عنوان مهمان ویژه دانشکده استنفورد لب به اعتراف گشود و گفت:«مربیگری بهترین حرفه ای بود که من می توانستم داشته باشم. در این سال ها همواره به شاگردانی که پرورش دادم افتخار کردم از جمله کریستین رونالدو که به عنوان یک جوان خام به تیم من آمد و در فصولی که پیراهن منچستر را برتن کرد تمامی عیوب و ضعف هایش را برطرف و به یک بازیکن بزرگ تبدیل شد».

فرگوسن در ادامه به کشف ستاره پرتغالی اشاره و افزود:«کریس بازیکنی بود که تمامی شاخصه ها برای تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ را داشت تنها باید تغییراتی در او ایجاد می کردم که خوشبختانه خودش هم قبول کرد.اوایل شبیه سازی های زیادی در محوطه جریمه انجام می داد و شبیه به یک غواص در محوطه جریمه شیرجه می رفت تا پنالتی بگیرد اما به او یاد دادم که از راه درست پنالتی بگیرد و گل بزند . همین توصیه ها او را به ستاره ای بزرگ بدل کرد».

 پیرمرد اسکاتلندی در پایان صحبت هایش پرده از توصیه آخرش به این ستاره پرتغالی برداشت و گفت:«من دوست نداشتم کریس را از دست بدهم حتی به پرتغال رفتم تا او را از رفتن به مادرید منصرف کنم اما فهمیدم بازگرداندن او به انگلیس غیر ممکن است چون پوشیدن پیراهن رئال رویای زندگی حرفه ای او بود. اخیرا متوجه شدم که قصد دارد در 35 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما به او گفتم این فکر را از ذهنت خارج کن چون می توانی تا 40 سالگی بازی کنی درست مثل رایان گیگز که تا 41 سالگی مثل یک جوان بیست ساله فوتبال بازی کرد».

 

وقتی که رونالدو کم میاره

این یه کلیپ ۳۰ ثانیه از کریس رونالدوئه که تو تکنیک از یه بازیکن دیگه کم میاره

دانلود

لحظاتی زیبا و دیدنی از تکنیک های کریس رونالدو استاد بازی با توپ

 این کلیپ کریس رونالدوست که آهنگ خوبی زمینش شده اگه وقت داشتین یه نگاهی بندازین

 

ليست صفحات

تعداد صفحات : 3